با تشکر از حسن توجه مراجعین محترم برای دسترسی آسان تر به مطالب وب سایت، دسته بندی های مختلفی در نظر گرفته شده که مختصری از این بخشها به شرح زیر است.

 همچنین اگر دنبال مطلب خاصی هستید می توانید 2 یا 3 کلمه کلیدی مورد نظر را در قسمت جستجو(که در سمت چپ و بالای تمامی صفحات سایت در نظر گرفته شده است) تایپ کرده و کلید Enter را بزنید تا مطالب با عناوین مورد نظرتان جستجو شود.

                   
آموزش و پژوهش
                 
مجموعه مقالات و توصیه های دکتر مظهری در قسمت تغذیه به روایت دکتر مظهری لیست شده است      این مجموعه لیستی از مطالب و نکات تغذیه ای را همانند یک کلینیک مشاوره تغذیه دسته بندی کرده و از قسمتهای مهم آن الفباي مشاوره در تغذيه و كاهش وزن است.  

زندگی سالم،شامل نکات ومقالات چاپ شده دکتر مظهری درنشریات مختلف در سه قسمت:

تناسب وزن(قرمز)

تناسب قد(بنفش)

اصول تندرستی(سبز)

 

برخی از مقالات پژوهشی دانشگاهی در قسمت مقالات دکتر مظهری  قرار دارد. همچنین برخی از پاورپوینتهای آموزشی و درسی موجود است

   در بخش آشپزی طرز پخت برخی از غذاهای رژیمی از سایتهای مختلف و منابع معتبر جمع آوری شده و در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است.
                   

سخنرانی ها و مصاحبه های دکتر مظهری

در این قسمت سخنرانی و مصاحبه های دکتر مظهری با خبرگزاری ها و مطبوعات دسته بندی شده است.

                   

چند رسانه ای

برای سهولت کاربران گرامی و دسترسی آسان تر، برخی از فایل های صوتی و تصویری  مربوط به مصاحبه های رادیو  و تلویزیونی دکتر مظهری قرار گرفته است(لازم به ذکز است برای مشاهده فایلها Flash Player باید روی مرورگر نصب باشد)

                   

سوالات متداول

در این بخش برخی از سوالات پاسخ داده شده توسط دکتر مظهری برای استفاده و مطالعه کاربران قرار گرفته است

                   

مطالب سایت

کلیه مطالب موجود در سایت در این قسمت به ترتیب دسته بندی لیست شده است.